Hizmetlerimiz

Çok Amaçlı Oyun Materyallerimiz

Çok Amaçlı Oyun Materyallerimiz
Çok Amaçlı Oyun Materyallerimiz

 R-Oyun Ailesini neden ürettiğimizi açıklamak istiyoruz :)

Eğitsel Oyunlar Akademisi olarak tasarladığımız her oyunu, materyal kullanmadan veya gündelik hayatta kullandığımız, atık veya geri dönüştürülebilir malzemelerden üretmeyi ve bunu benimsemeyi hedefledik.

Yaklaşık olarak 2 sene içerisinde, düzenlemiş olduğumuz oyun eğitimleri, oyun etkinlikleri, araştırmalar sonucu öğretmen ve öğrencilerimizin oyun tasarlarken kullandıkları materyalleri inceledik.

Çoğunlukla öğretmenlerimizin de bizim benimsediğimiz vizyon ve misyon sonucu, oyun tasarımı için geri dönüşüm ürünlerini (karton, şişe, kapak, yumurta kolisi, lastik, ip) kullandıklarını ve bu materyaller ile cok keyifli oyunlar ortaya çıkardığını gördük.

Bu durumun sonucu olarak öğretmenlerimizin materyaller ile eğlenceli ve eğitsel oyunlar yapabiliyorlar ama bu materyaller ne kadar kullanışlı ve uzun ömürlü olabiliyor diye düşündük.

Tam da bu noktada öğretmenlerimize yardımcı olmak icin bir şeyler yapmayı düşündük. Hem cok amaçlı kullanılacak hem yardımcı olacak hem de pratik ve kullanışlı olacak "R-Oyun Ailesi" setini oluşturduk.

Özel olarak tasalanan ürünlerimiz çocukların oynamaktan en cok keyif aldığı materyallerden yola çıkarak her branşa yönelik kullanılabilecek pratik, basit ve uzun ömürlü kullanılacak şekilde tasarlandı.

"R-Oyun Ailesi" setimizin içinde bulunan materyaller gruplarının her biriyle yaratıcılığınıza bağlı olarak yüzlerce oyun tasarlayabilirsiniz.

"R-Oyun Ailesi" setimizi aldığınız zaman 0545 932 55 60 numaralı şirket hattımız ile WhatsApp uygulaması üzerinden tasarım ve oyun üretimi ile ilgili destek alabileceksiniz.

Biz her öğretmenimizin bir oyun tasarımcısı olduğunu ve bu tasarımları yaparken dogru materyaller ile daha verimli daha eğlenceli ve eğitici etkinlikler yapabileceğine inanıyoruz.

Çok Amaçlı Yardımcı Oyun Materyalleri "R-Oyun Ailesi" çok yakında sizlerle olacak.Kendi sitemiz, N11.com , trendyol.com, GittiGidiyor.com uygulamaları üzerinden Türkiye'nin her yerine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Sağlıkla kalın, R-Oyunla kalın????

"Her yerde OYUN, herkese R-Oyun"

R-Oyun Ailesiyle tanışmak için linke tıklayabilirsiniz :)

http://www.egitseloyunlarakademisi.com/index.php?route=product/category&path=59_60