Haberler

"Gelecek Oyunla Gülecek"

"Gelecek Oyunla Gülecek" sloganıyla başlatmış olduğumuz sosyal sorumluluk projemiz kapsamında, sitemiz üzerinden satın alacağınız her ürünün %1'lik kısmını biriktirip, ihtiyaç sahibi köy okullarımıza oyun materyalleri ve oyun eğitimleri desteği sağlıyoruz.

Türkiye’de günlük aktif oyuncu sayısı yüzde 40 arttı
Türkiye’de günlük aktif oyuncu sayısı yüzde 40 arttı

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle evde kalmanın öneminin vurgulandığı bu dönemde, dünyanın en büyük oyun dağıtım ağı ve platformlarından biri olan Steam’de anlık aktif kullanıcı sayısı 23 milyonu geçerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Sadece Steam değil tüm oyun platformlarında büyük bir yoğunluk söz konusu olduğuna dikkat çeken Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı Kurucusu Ozan Aydemir, “Türkiye’de de evde vakit geçirmenin fazla olduğu bu dönemde, günlük aktif oyuncu sayısında ...

Yerli oyun firması 1,8 milyar dolara satıldı
Yerli oyun firması 1,8 milyar dolara satıldı

Türk oyun firması Peak, şirket hisselerini 1,8 milyar dolara Zynga firmasına devrederek büyük bir anlaşmaya imza attı.

Rekreatif Oyunlar ile ilgili yazdığımız makalemiz büyük ilgi gördü
Rekreatif Oyunlar ile ilgili yazdığımız makalemiz büyük ilgi gördü

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölüm Başkanı Doç.Dr. Osman Gümüşgül ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü öğrencisi Resul Aydoğan tarafından "Yeni Tip Koronavirüs-Covid 19 Kaynaklı Evde Geçirilen Boş Zamanların Ev İçi Rekreatif Oyunlar ile Değerlendirilmesi" isimli makaleleri yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)